A teraz Parę słów o tym „gdzie pracuję”.

Jak już napisałem wcześniej to właściwie NIE PRACUJĘ…

Wręcz przeciwnie, to ludzie pracują dla mnie. Tylko jak im to mówię, to oni albo drapią mnie za uchem (co akurat jest przyjemne), albo na przykład wypuszczają mnie na dwór, czy dolewają wody do miski i dosypują jedzenia.

Na szczęście wyjątkowo opanowany ze mnie pies. Gdybym nie miał głowy na karku, to bym przecież tego wszystkiego tak sprytnie nie wymyślił. Włącznie z prowadzeniem bloga, by ludzie wreszcie zrozumieli co do nich „szczekam”.

Otóż „pracuję”  w dosyć wyjątkowym miejscu. Nazywa się Superpolisa i jest platformą do zakupu ubezpieczeń.

Po pierwsze to internetowa porównywarka, oraz narzędzie zakupowe, dzięki któremu ludzie mogą zawierać wszelkiego rodzaje umowy ubezpieczeniowe (komunikacyjne, turystyczne, mienia). 20 ubezpieczycieli w jednym miejscu. W sieci. Szybko, prosto, wygodnie i tanio. Klikasz, kupujesz i zaoszczędzone pieniądze przeznaczasz np. na podróż (czyli to co lubię najbardziej) a zaoszczędzony czas wykorzystujesz obserwując kaczki pływające po jeziorze. Genialne.

Po drugie, jeśli ci się nie chce robić tego samemu, albo tak jak ja masz niezgrabne łapy niepasujące do klawiatury komputera, dzwonisz na 801 000 000 i te same sprawy załatwiasz z jednym z moich super specjalistów. Oszczędność czasu, pieniędzy… resztę już znasz.

Po trzecie jeśli  (jak ja) NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE lubisz spacerować, możesz odwiedzić jeden ze 150 punktów jakie otworzyliśmy na terenie całej Polski. Niekoniecznie się tam spotkamy, ale oszczędność pieniędzy… czasu może mniej, ale… hej! Spacerujesz więc i tak już realizujesz jedno z moich zamierzeń.

Po czwarte mamy też kilkuset mobilnych doradców. Fajne chłopaki. Drapią za uchem i dokarmiają jak mój Pan nie patrzy. Do nich też można się zgłosić.

Także korzystajcie, a może ktoś w Superpolisie wreszcie zrozumie, że to wszystko MOJA zasługa. Jeśli tak się zdarzy macie u mnie kość.

Więcej tutaj:  www.superpolisa.pl

Aloha.

Wasz.

Spox.

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *