Czy podana przez porównywarkę cena jest ostateczna?

Korzystając z porównywarki ubezpieczeń dostępnej na naszej platformie, zyskujesz darmowy dostęp do zestawienia ofert i kalkulacji cen produktów 20 towarzystw. Ceny podane przez kalkulator ubezpieczeń Superpolisy są ostateczne i wiążące.

Wiarygodność cen w porównywarce

Nasza porównywarka ubezpieczeń to pewne narzędzie ułatwiające wybór i zakup najtańszej i najlepiej dopasowanej do indywidualnych potrzeb polisy. Po wypełnieniu formularza w ciągu kilku chwil generuje się zestawienie ofert i cen, które ułatwia wybór najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia. Korzystając z kalkulatora dostępnego w Superpolisie, zyskasz darmowy dostęp do kwotacji nawet 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami (PZU, Ergo Hestia, Allianz, Warta, MTU, HDI, Aviva, Proama, Compensa, Benefia, Uniqa, Generali, You Can Drive, Gothaer, AXA Direct, Link4, Interrisk, LuxMed) podana cena jest wiążąca i ostateczna. Oznacza to, że możesz od razu kupić polisę przez Internet. Możesz także skorzystać z wygodnej możliwości płatności w systemie ratalnym.

Poradnik:

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zobacz również: