Ubezpieczenie AC

Autocasco (AC) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Polisa chroni właścicieli pojazdów mechanicznych – a nie, jak obowiązkowe OC, ofiary wypadków – przede wszystkim od zdarzeń powstałych niezależnie od nich (m.in. kradzież, wandalizm, szkody spowodowane warunkami atmosferycznymi i żywiołami). AC pozwala także na likwidację uszkodzeń pojazdu, które spowodował sam właściciel pojazdu lub nieznany sprawca.

Czy AC wznowi się samo?

Ubezpieczenie AC to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które chroni pojazd m.in. przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem. Dobrowolny charakter ubezpieczenia oznacza, że zawarcie umowy zależy tylko od woli właściciela pojazdu. Ochrona, jaką obejmuje autocasco, zależy od warunków jakie oferuje zakład ubezpieczeń oraz od preferencji osoby ubezpieczającej pojazd. Warto także wiedzieć, że umowa ubezpieczenia AC nie odnawia się […]
Czytaj wiecej...

Poradnik:

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zobacz również: