3. Zapisanie kalkulacji składek

W Superpolisie istnieje możliwość stworzenia indywidualnego konta, w którym serwis zapamiętuje wyniki przeprowadzonych kalkulacji. Pozwala to na porównanie ofert, spokojne zastanowienie się nad dostępnymi ubezpieczeniami i powrócenie do zapisanych danych w przyszłości.

 

Uwaga!

Ceny w kalkulacji przeprowadzonej na podstawie zapisanych danych mogą się różnić od wyświetlonych za pierwszym razem. Dane w systemie są na bieżąco aktualizowane zgodnie z wycenami poszczególnych ubezpieczycieli.

 

Konto w Superpolisie

Samo porównanie ofert możliwe jest anonimowo, bez konieczności tworzenia konta. Rejestracja potrzebna jest dopiero w przypadku:

  • zapisania kalkulacji,
  • chęci przesłania jej dalej,
  • wydrukowania lub podjęcia decyzji o zakupie ubezpieczenia.

 Aby utworzyć konto, należy przejść do zakładki „Zarejestruj się”.

 

Aktywacja konta

Końcowym elementem procesu rejestracji w serwisie jest aktywacja konta użytkownika. Na podany e-mail przesyłany jest link aktywacyjny, dzięki któremu weryfikujemy poprawność adresu. Jest to jednoznaczne z zakończeniem procesu rejestracji. Użytkownicy zakładający konto z konsultantem na infolinii zakończą rejestrację po pierwszym zalogowaniu się do serwisu.

 

Korzyści z posiadania konta

Indywidualne konto użytkownika umożliwia powrócenie do kalkulacji, ale także wgląd w ubezpieczenia zawarte za pośrednictwem naszego portalu. Kolejnym udogodnieniem są wysyłane przez system automatyczne powiadomienia, informujące o zbliżających się terminach płatności składki oraz wygasających ubezpieczeniach.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).