4. Składanie wniosku o ubezpieczenie

Wypełnienie formularza i dostęp za jego pośrednictwem do prezentacji ofert wszystkich dostępnych w Superpolisie ubezpieczycieli są anonimowe. Po dokonaniu wyboru i chęci zakupu jednego z prezentowanych przez system ubezpieczeń, niezbędne jest złożenie wniosku o ubezpieczenie, na potrzeby którego należy uzupełnić dane osobowe i pojazdu (w przypadku ubezpieczeń OC i AC), po to aby możliwa była identyfikacja kupującego przez ubezpieczyciela. Złożenie wniosku wiąże się z przeprowadzeniem krótkiego procesu rejestracji konta użytkownika w systemie Superpolisy.

 

Uwaga!

System Superpolisy zatwierdza poprawność wszystkich wprowadzonych informacji, m.in. numery VIN czy PESEL, lecz w przypadku wątpliwości warto porównać wpisywane dane z zawartością  dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz posiadanej dotychczas polisy.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).