6. Formy płatności

Dostępne w Superpolisie formy płatności są zgodne z wymogami poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Możliwe jest więc dokonanie płatności za pośrednictwem:

  • przelewu,
  • karty płatniczej,
  • poprzez przekierowanie na stronę towarzystwa ubezpieczeniowego.

 

Przelew

Jest to forma płatność dopuszczana przez większość ubezpieczycieli. Numer rachunku bankowego do wpłaty podawany jest na dokumentach potwierdzających zawarcie umowy ubezpieczenia. Przelewu można dokonać przez internet, w banku lub na poczcie.

 

Płatności można również dokonywać wolnymi od dodatkowych opłat przelewami elektronicznymi, realizowanymi za pomocą serwisów – PayByNet oraz eCard. Więcej informacji na ich temat znajduje się pod poniższym linkiem.

 

Karta płatnicza

Po naciśnięciu przycisku „Karta” kupujący przekierowywany jest na stronę firmy eCard, która odpowiada za internetową autoryzację płatności realizowanych kartami Visa, MasterCard, Maestro oraz American Express. Należność pobierana jest na końcu procesu składania wniosku o ubezpieczenie. W przypadku odmowy autoryzacji transakcji możliwa jest nieodpłatnie zmiana formy płatności.

 

Uwaga!

  • Wprowadzone na potrzeby uregulowania należności dane karty wykorzystywane są jednorazowo i nie są zapisywane ani w firmie eCard, ani w Superpolisie.
  • Użycie karty płatniczej jest wolne od dodatkowych opłat.
  • Więcej o bezpieczeństwie płatności internetowych można przeczytać tutaj: eCard.

 

Płatności dokonywane za pośrednictwem strony towarzystwa ubezpieczeniowego

Wymogiem niektórych ubezpieczycieli jest dokonanie płatności za pośrednictwem ich własnych portali. W takiej sytuacji kupujący jest automatycznie przekierowywany na stronę internetową ubezpieczyciela. Przed dokonaniem płatności zalecamy dokładne zapoznanie się z regulaminem danego serwisu oraz dostępnymi w nim metodami płatności.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).