7. Dostarczenie oryginalnych dokumentów

Po opłaceniu składki należnej za ubezpieczenie, w formie elektronicznej (na wskazany adres e-mail oraz na konto założone w systemie Superpolisy) przesyłane jest potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia. Taka informacja oznacza, że ubezpieczenie zostało zakupione prawidłowo i ochrona rozpocznie się wraz ze wskazaną w formularzu sprzedażowym datą. Jednak aby proces zakupu mógł zostać uznany za w pełni zakończony, Superpolisa lub bezpośrednio ubezpieczyciel muszą przekazać klientowi niezbędne dokumenty, m.in. polisę potwierdzającą transakcję oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU), w których znajdują się szczegółowe informacje na temat zakresu kupionej ochrony.

 

Uwaga!

Część ubezpieczycieli dostarcza komplet oryginalnych dokumentów kurierem pod wskazany podczas zakupu adres. W przypadku pozostałych ubezpieczycieli wiążące są dokumenty dostarczone pocztą elektroniczną.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).