8. Oględziny pojazdu

W niektórych przypadkach do zakupu dobrowolnego AC konieczne jest przeprowadzenie oględzin pojazdu. Czy tak się stanie, czy nie to zależy od ubezpieczyciela, który sprzedaje ubezpieczenie. Jeśli kupujący polisę zostanie poinformowany o konieczności dokonania oględzin, będzie to jednocześnie warunek rozpoczęcia ochrony AC. Z taką sytuacją można się spotkać głównie wtedy, gdy decydujemy się na ten rodzaj ochrony po raz pierwszy. Co ważne, oględziny odbędą się po zawarciu umowy. Wykona je profesjonalny rzeczoznawca we wskazanym przez kupującego polisę miejscu i terminie.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).