Superpolisa w TV

FILMY

Sponsorem transmisji był właściciel porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl

Bohaterem 8-sekundowych billboardów sponsorskich jest brand hero Superpolisy, pies Spox, a głosu animowanej postaci użyczył jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich komentatorów sportowych – Mateusz Borek. Klip w dwóch wersjach widzowie Grupy Polsat mogą zobaczyć w Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News.

 

Spox ma nosa do atrakcyjnych ubezpieczeń

 www.superpolisa.pl platforma ubezpieczeniowa. Porównasz i kupisz ubezpieczenia na stronie www.superplisa.pl, call center: 801 000 000 lub w sieci placówek Superpolisa!

Spox dla przyjaciół

 www.superpolisa.pl platforma ubezpieczeniowa. Porównasz i kupisz ubezpieczenia na stronie www.superplisa.pl, call center: 801 000 000 lub w sieci placówek Superpolisa!

Superpolisa.pl sponsorem

Superpolisa.pl platforma ubezpieczeniowa z porównywarką i możliwością zakupu online oraz przez call center i sieć placówek.
Kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych / pięć grup produktów ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC / ubezpieczenia mienia / ubezpieczenia turystyczne / ubezpieczenia zdrowia i życia / ubezpieczenia assistance i ochrony prawnej.

Superpolisa nabiera rozpędu

Zapraszamy do współpracy najlepszych Agentów

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).