Superpolisa Ubezpieczenia Warszawa – oddział nr 5 CH Sadyba Best Mall

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Życie i zdrowie

Mienia

Inne

Punkt Superpolisa Ubezpieczenia w Centrum Handlowym Sadyba Best Mall znajduje się na parterze w holu obok sklepu Reserved i Monnari. 

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa Ubezpieczenia Warszawa – oddział nr 5 CH Sadyba Best Mall

Adres: Sadyba Best Mall, ul. Powsińska 31 02-903 Warszawa Telefon: (22) 228 27 09, 730 303 745 Email: warszawa5@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Sob. 10.00 - 21.00 Nd. (handlowa) 10.00 - 20.00 JAK DOJECHAĆ