Grupa MAK

Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl wywodzi się z MAK Investments S.A., spółki holdingowej kontrolującej grupę podmiotów świadczących usługi brokera i agenta ubezpieczeniowego. Grupa MAK należy do pierwszej trójki największych brokerów na polskim rynku, a w branży usług ubezpieczeniowych działa od ponad dwudziestu lat. Obsługuje ok. 700 klientów korporacyjnych, głównie w Polsce, ale także w Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Rumunii. Grupa MAK zatrudnia przeszło 230 osób, w tym 20 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych.  

 

Grupa MAK specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych w obszarach ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, osobowych oraz majątkowych. Swoim klientom dostarcza wszechstronną wiedzę o ryzykach związanych prowadzoną przez nich działalnością, a także oferuje kompleksowe wsparcie w konstruowaniu i prowadzeniu programów ubezpieczeniowych.

 

Sukces Grupy MAK został zbudowany na umiejętności budowania programów ubezpieczeniowych odpowiadających rzeczywistym potrzebom klientów. Potencjał firmy stanowi umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami, oparta na profesjonalizmie i wzajemnym zaufaniu. Odzwierciedleniem tego są wartości firmy zawarte w trzech hasłach – odpowiedzialności, lojalności i rzetelności.

Zapoznaj się z folderem „Grupa MAK”

 

1. struktura

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).