O Superpolisie

   Jako porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl jesteśmy częścią Grupy MAK, wiodącego na polskim rynku pośrednika ubezpieczeniowego, i zajmujemy się sprzedażą produktów przeszło dwudziestu największych, działających w Polsce ubezpieczycieli (m.in. PZU, ERGO Hestia, Allianz czy Proama). Nasza oferta polis dostępna jest zarówno w kanale direct (poprzez internetową porównywarkę oraz telefonicznie), u agentów ubezpieczeniowych we własnych, franczyzowych oraz partnerskich placówkach naziemnych, jak i poprzez sieć 1,5 tys. niezależnych agentów. Łącznie pod naszym logo działa już 233 oddziałów (w tym 100 własnych) we wszystkich polskich województwach, a liczba ta cały czas rośnie – w tegorocznych planach mamy prowadzenie 300 punktów.

Tym, co nas charakteryzuje, są nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwalające w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzić kalkulację i zakup kilkudziesięciu produktów ubezpieczeniowych, które znajdują się w naszej ofercie – zarówno przez telefon czy Internet, jak i w placówce stacjonarnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy także wiarygodną multiagencją, służącą swoim klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także na życie i zdrowie.

Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom szerokiego wyboru produktów ubezpieczeniowych oraz bezpieczeństwa i komfortu przy ich zakupie.

 

Infolinia: 801 000 000
mail: kontakt@superpolisa.pl
Strona internetowa: www.superpolisa.pl

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).