Warta z nową ofertą turystyczną

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 04.02.2019, w kategorii:

W najbliższych dniach w ofercie Warty ma pojawić się polisa ubezpieczenia turystycznego Warta Travel. Nowa oferta ma zastąpić trzy dotychczasowe produkty towarzystwa ubezpieczeniowego: Warta Travel Plus, Warta Business Travel i Warta Travel Plus Direct.  

W podstawowym zakresie ochrony w ramach najnowszej polisy znajdą się między innymi następstwa chorób przewlekłych, pełny pakiet usług assistance, odpowiedzialność za szkody w wyniku aktów terrorystycznych, tzw. klauzula alkoholowa oraz ratownictwo i transport bez limitu. W ofercie znalazł się także szeroki zakres sportów amatorskich, przy czym jedynie dwa rodzaje sportów wymagają dodatkowej opłaty: sporty zimowe (narciarstwo i snowboarding na oznakowanych trasach) oraz sporty ekstremalne, zgodnie z zamkniętą listą w OWU.

Na polisę Warta Travel nabytą w Polsce nie będzie karencji, co oznacza, że ochrona zadziała już od momentu zakupu. W sytuacji nabycia produktu przez klienta przebywającego za granicą obowiązywać będzie skrócona karencja, czyli ochrona będzie ważna od następnego dnia po zakupie.

Oprócz nowej oferty Warta wprowadzi także nowy portal online.warta.pl, dzięki któremu klienci preferujący e-commerce będą mogli samodzielnie zakupić ubezpieczenie turystyczne za pomocą kodu rabatowego od agenta ubezpieczeniowego. Dzięki takiej ścieżce sprzedaży możliwy będzie szybki zakup za pomocą urządzeń mobilnych i komputerów.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU zmienia lokalizację centrali

PZU zmienia lokalizację centrali

Rekordowy rok ERGO Hestii

Rekordowy rok ERGO Hestii

Skutki wandalizmu pod kontrolą

Skutki wandalizmu pod kontrolą