Afiliacja – sprzedaż ubezpieczeń w Internecie

Afiliacja to model współpracy, w ramach którego Superpolisa.pl oferuje unikatową na polskim rynku ubezpieczeniowym możliwość włączenia sprzedaży polis komunikacyjnych, mienia oraz turystycznych do prowadzonej w Internecie działalności.

Dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu wystarczy umieścić na swojej stronie link, baner lub naszą porównywarkę ubezpieczeniową, aby zarobić na produktach sprzedanych skierowanym do nas w ten sposób klientom. Jest to świetna metoda, aby czerpać dodatkowe korzyści z i tak generowanego przez internautów ruchu. Zapraszamy do współpracy reklamobiorców, wydawców reklam, właścicieli stron internetowych, jak też pośredników ubezpieczeniowych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż w kanale direct.

Dzięki afiliacji zarabianie pieniędzy na sprzedaży ubezpieczeń przez Internet nigdy nie było prostsze!

Osoby zainteresowane rozmową na temat szczegółowych warunków współpracy afiliacyjnej z nami prosimy o kontakt mailowy (direct@superpolisa.pl; w temacie należy wpisać: „AFILIACJA”).

 

shutterstock_105421988_duze-FLAT

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).