Placówka franczyzowa

Franczyza to najbardziej kompleksowa i zaawansowana forma współpracy, jaką można z nami nawiązać. Jest ona związana z otwarciem wyłącznej placówki pod logiem Superpolisa.pl. Łącznie we wszystkich polskich województwach pod logo naszej firmy działa już ponad 200 oddziałów – liczba ta cały czas rośnie – z których znaczną część stanowią punkty franczyzowe.

 

3. DSCF0003Nasi franczyzobiorcy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na etapie otwarcia lokalu oraz późniejszej działalności biznesowej, a także na najkorzystniejsze warunki prowizyjne od wypracowanej sprzedaży. Skonstruowana przez nas unikalna oferta dedykowana partnerom franczyzowym minimalizuje wkład własny w otwarcie placówki poprzez dofinansowanie nawet do 10 tys. zł, dzięki któremu znacząco obniżają się koszty własne wyposażenia i umeblowania oddziału. Gwarantujemy również dostęp do pełnej oferty współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych i nieprzerwaną pomoc merytoryczną, polegającą m.in. na uczestnictwie w systemie bezpłatnych szkoleń oraz dostępie do helpdesku w toku bieżącej pracy.

 

Na osobnych kilka zdań zasługuje nasz pomysł na urządzenie lokalu. Przykładamy dużą wagę do ergonomii i obsługi klienta. W naszej franczyzie traktujemy klientów po partnersku, siadamy z nimi przy jednym, zaprojektowanym specjalnie dla Superpolisa.pl biurku, by korzystając ze wspólnego monitora uzupełnić kwestionariusz, przeanalizować wszystkie przygotowane oferty, zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie i na końcu wydrukować polisę bezpośrednio z systemu. Dotyczy to zarówno osobnych lokali usytuowanych przy ulicy, jak i otwartych lub półotwartych tzw. wysp w galeriach handlowych – to dwa rodzaje oddziałów, które można prowadzić pod franczyzowym szyldem Superpolisa.pl. W obydwu przypadkach naszym najważniejszym celem jest organizacja przestrzeni, która zapewni klientowi wygodę, bezpieczeństwo danych osobowych, pozwoli mu w spokoju przestudiować otrzymaną ofertę i wybrać dla siebie najkorzystniejszą polisę.

 

infografika

W ramach tego modelu współpracy z nami franczyzobiorca otrzymuje więc opracowany w najdrobniejszych szczegółach, sprawdzony i skuteczny model biznesowy, w ramach którego zostaje wyposażony w najnowocześniejszy system transakcyjno-rozliczeniowy oraz dodatkowe narzędzia służące wsparciu sprzedaży każdego rodzaju ubezpieczeń, np. pośrednictwo w dopełnieniu formalności wymaganych przez KNF oraz pomoc marketingową.

 

Poniżej szczegółowy zakres tego, na co możesz liczyć zostając naszym franczyzobiorcą:

 • prosty system transakcyjny,
 • jeden system rozliczeniowy,
 • możliwość współpracy na prostych zasadach z największymi zakładami ubezpieczeń,
 • brak obowiązku wykupienia polisy OC,
 • atrakcyjne prowizje,
 • system bezpłatnych szkoleń,
 • merytoryczne wsparcie sprzedaży,
 • możliwość współpracy z jednym z największych brokerów ubezpieczeniowych,
 • helpdesk telefoniczny,
 • wsparcie marketingowe,
 • współfinansowanie otwarcia placówki do 10 tys. zł.

 

Zapoznaj się z folderem „Rozwiń Swój Biznes”

Pobierz również katalog „Rozwiń Swój Biznes” w formacie PDF

Osoby zainteresowane rozmową na temat szczegółowych warunków przystąpienia do sieci franczyzowej Superpolisa.pl prosimy o kontakt telefoniczny (22 2282700) lub mailowy (wspolpraca@superpolisa.pl) w temacie należy wpisać: „otwórz placówkę”).

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).