Franczyza ubezpieczenia – jak założyć placówkę?

Franczyza ubezpieczeniowa to najbardziej zaawansowana i efektywna forma współpracy, jaką można nawiązać z multiagencją ubezpieczeniową Superpolisa. We wszystkich polskich województwach można znaleźć już ponad 200 oddziałów pod logo naszej firmy. Znaczną część z tej stale rosnącej liczby stanowią punkty franczyzowe.

 

Co to jest placówka franczyzowa?

3. DSCF0003

Placówka franczyzowa to wyłączna placówka działająca pod logiem Superpolisa.pl. Oferujemy swoją markę i nasze wypróbowane metody prowadzenia przedsiębiorstwa nowemu punktowi, który działa samodzielnie, ale w zamian musi spełniać określone przez nas normy. Biorcy franszyzy ubezpieczeniowej Superpolisy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie – od  otwarcia lokalu po późniejszą działalność biznesową. To nie wszystko – mogą również liczyć na  najkorzystniejsze warunki prowizyjne od wypracowanej przez siebie sprzedaży.

 

Franczyza ubezpieczeniowa – dlaczego warto?

Nasza unikatowa oferta skonstruowana specjalnie dla partnerów franczyzowych pozwala zredukować wkład własny w otwarcie placówki do niezbędnego minimum. Dofinansowujemy  nawet do 10 tys. zł, co pozwala znacząco obniżyć koszty własne wyposażenia i umeblowania nowo otwartego oddziału. Zapewniamy franczyzobiorcom dostęp do pełnej oferty współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych, a także nieustającą pomoc merytoryczną. W jej ramach oferujemy uczestnictwo w systemie bezpłatnych szkoleń, a także dostęp do helpdesku w trakcie wykonywania codziennej pracy. Zawsze warto współpracować z nami w tym modelu, nawet gdy przedsiębiorca chce sprzedawać tylko ubezpieczenia komunikacyjne franczyza też jest dobrą formą współpracy ubezpieczeniach.

 

infografika

Placówka franczyzowa – pomysł na urządzenie lokalu

Cenimy sobie właściwą ergonomię, bo kładziemy duży nacisk na obsługę klienta. Traktujemy go po partnersku, zawsze siadając z nim przy jednym, zaprojektowanym specjalnie dla Superpolisa.pl biurku. Patrząc we wspólny monitor, razem z klientem uzupełniamy kwestionariusz, analizujemy  wszystkie przygotowane oferty i proponujemy mu najkorzystniejsze rozwiązanie, by na końcu  móc wydrukować polisę bezpośrednio z systemu. Stosujemy te rozwiązania zarówno do osobnych lokali usytuowanych przy ulicy, jak i otwartych bądź półotwartych wysp w centrach handlowych – takie dwa rodzaje oddziałów można prowadzić pod franczyzowym szyldem Superpolisa.pl. W każdym przypadku koncentrujemy się na takiej organizacji przestrzeni, która zapewni klientowi maksymalną wygodę, zagwarantuje mu bezpieczeństwo danych osobowych i pozwoli w spokoju przestudiować ofertę, by wybrać dla siebie najkorzystniejszą.

Co otrzymuje franczyzobiorca?

Opracowany w najdrobniejszych szczegółach, wypróbowany i skuteczny model biznesowy. Wyposażamy go w najnowocześniejszy system transakcyjno-rozliczeniowy i dodatkowe narzędzia, wspierające sprzedaż każdego rodzaju ubezpieczeń. W ramach systemu oferujemy np. pośrednictwo w dopełnieniu formalności wymaganych przez KNF, a także pomoc marketingową.

Naszym franczyzobiorcom zapewniamy:

 • atrakcyjne prowizje,
 • prosty system transakcyjny,
 • jeden system rozliczeniowy,
 • możliwość współpracy z największymi zakładami ubezpieczeń,
 • brak obowiązku wykupienia polisy OC,
 • system bezpłatnych szkoleń,
 • merytoryczne wsparcie sprzedaży,
 • możliwość współpracy z jednym z największych brokerów ubezpieczeniowych,
 • helpdesk telefoniczny,
 • pełne wsparcie marketingowe,
 • współfinansowanie otwarcia placówki do 10 tys. zł.

Pobierz katalog „Rozwiń Swój Biznes” w formacie PDF

Osoby zainteresowane rozmową na temat szczegółowych warunków przystąpienia do sieci franczyzowej Superpolisa.pl prosimy o kontakt telefoniczny (22 2282700) lub mailowy (wspolpraca@superpolisa.pl,w temacie należy wpisać: „otwórz placówkę”).

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).