Doradca

Nasza sieć niezależnych doradców ubezpieczeniowych liczy już ponad 1,5 tys. osób. Na czym polega ten model współpracy z naszą porównywarką ubezpieczeniową Superpolisa.pl? To oferta kierowana zarówno do doświadczonych agentów ubezpieczeniowych, jak i osób dopiero rozpoczynających pracę w tym zawodzie, którym zależy na szybkim rozwoju oraz wsparciu i usprawnieniu procesu sprzedaży. Doradcom pracującym w terenie przekazujemy do dyspozycji nasz system transakcyjno-rozliczeniowy, dzięki któremu mogą znacznie przyspieszyć czas obsługi klientów, poprawiając jednocześnie jej jakość.

 

Kwotacje we wszystkich dostępnych za pośrednictwem porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl zakładach ubezpieczeń przeprowadza się poprzez jeden system, przeznaczony od razu do finalizacji i księgowania sprzedaży. Tego rodzaju doradztwo terenowe nie wiąże się z wymogiem wyłączności na sprzedaż poprzez naszą multiagencję.

 

Szczegółowy zakres korzyści płynących ze współpracy w tym modelu biznesowym to:

  • dostęp do przejrzystego systemu transakcyjnego,
  • dostęp do jednego systemu rozliczeniowego,
  • możliwość współpracy na prostych zasadach z najważniejszymi zakładami ubezpieczeń,
  • atrakcyjne prowizje,
  • system bezpłatnych szkoleń,
  • merytoryczne wsparcie sprzedaży,
  • helpdesk telefoniczny,
  • brak wymogu wyłączności,
  • brak obowiązku wykupienia polisy OC,
  • brak wymogu posiadania lokalu stacjonarnego.

Pobierz katalog „Rozwiń Swój Biznes” w formacie PDF

Osoby zainteresowane rozmową na temat szczegółowych warunków przystąpienia do sieci doradców Superpolisa.pl prosimy o kontakt telefoniczny (22 2282700) lub mailowy (wspolpraca@superpolisa.pl) w temacie należy wpisać: „zostań doradcą”).

 

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).