O nas

Kim jesteśmy?

Superpolisa zajmuje się porównaniem i sprzedażą produktów 30 największych ubezpieczycieli (m.in. PZU, ERGO Hestia, Allianz czy Proama). Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

W placówce - przez internet - przez telefon

Umożliwiamy zakup polisy u agentów ubezpieczeniowych we własnych, franczyzowych oraz partnerskich placówkach naziemnych, poprzez sieć ponad 3 tys. niezależnych agentów, a także w kanale direct: przez internetową porównywarkę oraz telefonicznie.

Łącznie pod logo Superpolisa działa ponad 300 oddziałów we wszystkich województwach w Polsce.

Stawiamy na konsolidację z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej. W ramach Grupy rozwija się kilka wysoko wyspecjalizowanych spółek joint venture:

Multiagencja z doświadczeniem

Tym, co nas charakteryzuje, są nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwalające w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzić kalkulację i zakup kilkudziesięciu produktów  ubezpieczeniowych, które znajdują się w naszej ofercie – zarówno przez telefon czy Internet, jak i w placówce stacjonarnej. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim Klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także ubezpieczeń życia i zdrowia.

Nie tylko ubezpieczenia

Nasze działania to nie tylko ubezpieczenia – dzielimy się sukcesem, wspierając sztukę i sport: jesteśmy mecenasem Teatru 6. piętro oraz sponsorem gal bokserskich i zespołu żużlowego WTS Sparta Wrocław.