Superpolisa Ubezpieczenia

Kim jesteśmy?

Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. to agencja o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, znajdująca się w czołówce sprzedaży i obsługi ubezpieczeń dla klientów indywidualnych. To spółka dedykowana sprzedaży bezpośredniej, w placówkach i oddziałach tworzących prężną i dynamicznie rozwijającą się sieć. Lata obecności na rynku ubezpieczeniowym i doświadczenie Agencji Konsultant, pozwoliły nam wypracować bogatą i pełną ofertę dla klientów indywidualnych.

Co oferujemy?

Naszym celem jest pomoc klientowi w wyborze najkorzystniejszej oferty z szerokiego wachlarza dostępnych produktów, przy jednoczesnym zapewnieniu mu bezpieczeństwa oraz komfortu przy zakupie ubezpieczenia.

Ponad 100 placówek franczyzowych i własnych, 150 partnerskich oraz 3 000 wykwalifikowanych agentów współpracujących, tworzy naszą ogólnopolską sieć, gdzie doświadczeni pośrednicy oferują profesjonalne i merytoryczne doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, a także ubezpieczeń zdrowia i życia.

Nasze standardy

 • Technologia.

  Nowoczesna platforma i autorski system sprzedażowy to nasze innowacyjne rozwiązania które przekładają się na wysoki poziom obsługi i satysfakcję klientów.

 • Doświadczenie.

  Jesteśmy na rynku od wielu lat – doświadczenie naszych pracowników to nasz kapitał.

 • Odpowiedzialność.

  Nasi Doradcy kierują się najlepiej pojmowanym interesem klienta, oferując rozwiązania adekwatne do ich indywidualnych potrzeb.

 • Rzetelność.

  Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami, przywiązując dużą wagę do realizacji powierzonych nam zadań.

Skontaktuj się w sprawie współpracy

Superpolisa Ubezpieczenia

Kontakt

Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
tel. +48 583 095 555


Inspektor Ochrony Danych Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o.
Aldona Kończal
ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
Prosimy o dopisek: „IOD”
+48 (22) 852-30-61
iod@mak-investments.pl

Formularz reklamacyjny