Superpolisa Operator Finansowy

Kim jesteśmy?

Superpolisa Operator Finansowy Sp. z o.o. to spółka, która działała od 1994 jako Centrum Ubezpieczeniowe PARTNER Gil, a w 2020 roku dołączyła do Grupy Superpolisa.
Jesteśmy rozpoznawalnym na rynku pośrednikiem ubezpieczeniowym. Z pasji od pokoleń współpracujemy z naszymi partnerami biznesowymi, szczególnie
w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Chętnie nawiązujemy współpracę z pośrednikami i uczymy sprzedaży ubezpieczeń.
Dzięki naszemu profesjonalizmowi i w oparciu o wieloletnią obsługę cieszymy się zaufaniem Klientów z całej Polski, szczególnie w województwach
małopolskim i śląskim.

Co oferujemy?

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, dostarczając je Klientom poprzez własnych pracowników i partnerską sieć agencyjną.
Nasza siła opiera się na synergii doświadczenia i bardzo dobrej znajomości produktów oraz stabilnych strukturach sprzedaży na małopolskim i śląskim rynku.
Na rynku lokalnym jesteśmy „od zawsze”. Wyróżnia nas to, że niektórych naszych Klientów obsługujemy od pierwszego roku naszej działalności.
Doskonalimy narzędzia niezbędne do pracy i podnosimy niezmiennie jakość naszych usług wobec Partnerów i Klientów. Jesteśmy dla ludzi i pomagamy im chronić siebie i ich majątek.

Nasze standardy

 • Technologia.

  Nowoczesna platforma i autorski system sprzedażowy to nasze innowacyjne rozwiązania które przekładają się na wysoki poziom obsługi i satysfakcję klientów.

 • Doświadczenie.

  Jesteśmy na rynku od wielu lat – doświadczenie naszych pracowników to nasz kapitał.

 • Odpowiedzialność.

  Nasi Doradcy kierują się najlepiej pojmowanym interesem klienta, oferując rozwiązania adekwatne do ich indywidualnych potrzeb.

 • Rzetelność.

  Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami, przywiązując dużą wagę do realizacji powierzonych nam zadań.

Skontaktuj się w sprawie współpracy

Superpolisa Operator Finansowy

Kontakt

Superpolisa Operator Finansowy Sp. z o.o.
ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 3/26, 32-300 Olkusz
tel. +48 608 579 443
superpolisa-operator@cupartner.pl

 

 


Inspektor Ochrony Danych Superpolisa Operator Finansowy Sp. z o.o.
Patrycja Hładoń
ul. Chopina 94B, 43-600 Jaworzno
Prosimy o dopisek: „IOD”
+48 (22) 668-416-144
patrycja@informatics.jaworzno.pl

Formularz reklamacyjny