Współpraca

Otwórz własną placówkę franczyzową, sprzedawaj najtańsze ubezpieczenia włączając ofertę Superpolisy do prowadzonego już biznesu lub korzystaj z niej jako niezależny doradca. Bez względu na model współpracy innowacyjny system transakcyjno-rozliczeniowy porównywarki Superpolisa.pl ułatwi Ci obsługę klientów.

Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającą się multiagencją ubezpieczeniową w kraju, której znakiem rozpoznawczym jest elastyczne podejście do współpracy z potencjalnymi partnerami. Dzięki trzem opracowanym przez nas modelom biznesowej współpracy samodzielnie decydujesz, w jakim stopniu i na jakich zasadach staniesz się częścią sieci sprzedaży Superpolisa.pl. Twoja ubezpieczeniowa droga może wieść przez otwarcie wyłącznej placówki franczyzowej, oddział partnerski lub niezależne doradztwo. Bez względu na to, jaki model współpracy wybierzesz, wyposażymy Cię w przejrzysty i sprawny system transakcyjno-rozliczeniowy, który jest podstawą funkcjonowania sprzedawców Superpolisa.pl. Dysponujemy najnowocześniejszym na polskim rynku systemem informatycznym, który umożliwia nie tylko sprawne przeprowadzanie kalkulacji polis we wszystkich najważniejszych zakładach ubezpieczeń (m.in. PZU, ERGO Hestia, Allianz czy Proama), lecz również pozwala na ich automatyczne rozliczanie.

 

 

 Żmudną pracę księgową i administracyjną zamieniamy na większą ilość czasu do przeznaczenia na sprzedaż, bo jakość obsługi, zadowolenie klientów i wydajność pracy stawiamy na pierwszym miejscu! Dostęp do prostej i przejrzystej ścieżki sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych (m.in. mieszkań i domów czy NNW), turystycznych oraz życiowych i zdrowotnych nie wyczerpuje naszej oferty współpracy. Jako Superpolisa.pl m.in. udostępniamy naszym partnerom telefoniczny helpdesk, czyli stałą wsparcie merytoryczne, prowadzimy w ich imieniu kampanie marketingowe, a także oferujemy system bezpłatnych szkoleń.

Więcej informacji o oferowanych przez nas modelach współpracy znajduje się poniżej.

 

Oferowane przez nas Typy współpracy:

F

Placówka franczyzowa

P

Placówka partnerska

A

Afiliacja - sprzedaż ubezpieczeń w Internecie

D

Doradca