Jak kupić polisę?

red_bar

Zakup polisy w naszej porównywarce ubezpieczeń odbywa się w zaledwie kilku prostych krokach i trwa tylko kilka minut. Zapoznaj się z poniższą instrukcją, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu działania naszego systemu sprzedażowego.

Krok 1: Uzupełnij formularz

Aby kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC, turystyczne lub mienia, należy wypełnić odpowiedni formularz. Zajmuje to zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że wszystkie wprowadzone dane muszą być zgodne z rzeczywistością.
Czytaj więcej…

Krok 2: Porównaj propozycje

Po wprowadzeniu danych do formularza musimy przeanalizować wszystkie informacje. Nie dłużej niż po paru sekundach na ekranie zobaczysz szczegółowe propozycje ubezpieczeń, zawierające zakres ochrony i ceny transakcyjne.
Czytaj więcej…

Krok 3: Potwierdź dane

Wypełnienie formularza i przeprowadzenie porównania może być anonimowe. Jednak, aby uzyskać więcej kalkulacji lub zakupić ubezpieczenie, należy złożyć wniosek o ubezpieczenie, który umożliwi identyfikację przez zakład ubezpieczeń osoby kupującej polisę.
Czytaj więcej…

Krok 4: Kup online

Zakup finalizowany jest po kliknięciu w odnośnik „Kup polisę” na stronie podsumowania wybranego ubezpieczenia. W niektórych przypadkach zakup zostanie przekierowany na stronę ubezpieczyciela. Transakcja zakończy się po opłaceniu składki w całości lub I raty.
Czytaj więcej…

Krok 5: Wybierz formę płatności

Za wybrane ubezpieczenie można zapłacić bezpośrednio w Superpolisie kartą lub przelewem. Jeżeli transakcja kończona jest na stronie ubezpieczyciela, to wskazanie dostępnych rodzajów płatności należy do niego.
Czytaj więcej…

Krok 6: Odbierz maila z dokumentami

Na Twój adres e-mail oraz na konto w Superpolisie przesłane zostanie potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia. Formalności zostaną zakończone, gdy od nas lub bezpośrednio od ubezpieczyciela otrzymasz komplet oryginalnych dokumentów.
Czytaj więcej…

Krok 7: Pamiętaj o oględzinach pojazdu

Ten punkt dotyczy wyłącznie osób, które zdecydowały się na zakup ubezpieczenia AC. Nieraz zdarza się tak, że ubezpieczyciel będzie chciał dokonać oględzin pojazdu. W tym celu skontaktuje się z Tobą i umówi wizytę rzeczoznawcy.
Czytaj więcej…

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę