Jak kupić polisę?

Zakup polisy w naszej porównywarce ubezpieczeń odbywa się w zaledwie kilku prostych krokach i trwa tylko kilka minut. Zapoznaj się z poniższą instrukcją, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu działania naszego systemu sprzedażowego.

Aby kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC, turystyczne lub mienia, należy wypełnić odpowiedni formularz. Zajmuje to zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że wszystkie wprowadzone dane muszą być zgodne z rzeczywistością.

Czytaj więcej…

Po wprowadzeniu danych do formularza musimy przeanalizować wszystkie informacje. Nie dłużej niż po paru sekundach na ekranie zobaczysz szczegółowe propozycje ubezpieczeń, zawierające zakres ochrony i ceny transakcyjne.

Czytaj więcej…

Wypełnienie formularza i przeprowadzenie porównania może być anonimowe. Jednak, aby uzyskać więcej kalkulacji lub zakupić ubezpieczenie, należy złożyć wniosek o ubezpieczenie, który umożliwi identyfikację przez zakład ubezpieczeń osoby kupującej polisę.

Czytaj więcej…

Zakup finalizowany jest po kliknięciu w odnośnik „Kup polisę” na stronie podsumowania wybranego ubezpieczenia. W niektórych przypadkach zakup zostanie przekierowany na stronę ubezpieczyciela. Transakcja zakończy się po opłaceniu składki w całości lub I raty.

Czytaj więcej…

Za wybrane ubezpieczenie można zapłacić bezpośrednio w Superpolisie kartą lub przelewem. Jeżeli transakcja kończona jest na stronie ubezpieczyciela, to wskazanie dostępnych rodzajów płatności należy do niego.

Czytaj więcej…

Na Twój adres e-mail oraz na konto w Superpolisie przesłane zostanie potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia. Formalności zostaną zakończone, gdy od nas lub bezpośrednio od ubezpieczyciela otrzymasz komplet oryginalnych dokumentów.

Czytaj więcej…

Ten punkt dotyczy wyłącznie osób, które zdecydowały się na zakup ubezpieczenia AC. Nieraz zdarza się tak, że ubezpieczyciel będzie chciał dokonać oględzin pojazdu. W tym celu skontaktuje się z Tobą i umówi wizytę rzeczoznawcy.

Czytaj więcej…

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę