W zależności od wybranej oferty istnieją następujące możliwości zawarcia umowy ubezpieczenia:

  • po kliknięciu w pomocą odnośnika „Kup polisę” umowa finalizowania jest bezpośrednio na stronie Superpolisy (wystarczy jedynie uzupełnić wymagane informacje),
  • za pośrednictwem infolinii – nasz konsultant oddzwoni bezpłatnie, odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać najlepszą propozycję i sfinalizować zakup.

Należy pamiętać, że okres ubezpieczenia rozpoczyna się od daty zadeklarowanej we wniosku, jednak nie wcześniej niż po opłaceniu należności. Ubezpieczyciele różnie ustalają termin opłaty składki, dlatego warto go sprawdzić w mailu potwierdzającym złożenie wniosku, który jest wysyłany automatycznie na adres e-mail wskazany podczas wypełniania formularza.

Alert ikona

Uwaga

Za moment opłacenia składki nie zawsze uznaje się datę zlecenia przelewu, autoryzacji płatności kartą lub przelewem internetowym, ten komfort maja Klienci płacący on-line. Jeżeli decydujesz się na przelew tradycyjny pamiętaj, że za moment opłacenia składki uznaje się datę księgowania przelewu na koncie odbiorcy i warto taki przelew zrobić kilka dni wcześniej.

Czasami w przypadku ubezpieczeń AC, np. gdy samochód jest ubezpieczany po raz pierwszy, ochrona rozpocznie się dopiero po dokonaniu oględzin pojazdu.

Dalej

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę