Napisz do nas

Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować, wypełnij formularz poniżej.

  Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS)Nie
  Telefon Nie

  Informujemy Panią/Pana, że współadministratorami danych są: Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa.pl Pegaz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 208 lok. 7, Superpolisa Como Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brechta 7, Superpolisa na Życie Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewska 39, Superpolisa Insurance Alliance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39, Superpolisa Intertur Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 208 lok. 7, GSU S.A. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Góry Chełmskiej 2B, GSU Polisa Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Góry Chełmskiej 2B, Superpolisa STBU Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, przy ul. Rzemieślniczej 7, Superpolisa Multi-Agent Group Sp. z o.o. z siedzibą w Tomicach przy ul. Wojska Polskiego 70, Superpolisa Operator Finansowy Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 12, Superpolisa Doratex sp. z o.o. z siedzibą w Limanowej przy ul. Jana Pawła II 44, Superpolisa Jankowski Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach przy ul. Utrata 1B, lok 3.10.

  Ze wszystkimi współadministratorami można się skontaktować poprzez adres e-mail iod@mak-investments.pl, formularz kontaktowy pod adresem www / lub pisemnie na adres któregokolwiek ze współadministratorów. Współadministratorzy uzgodnili, że może Pani/Pan zrealizować przysługujące prawa wobec każdego ze współadministratorów i każdy z nich jest odpowiedzialny za ich realizację. Zasadnicza treść uzgodnień między współadministratorami dostępna jest na wniosek podmiotu danych.
  Przestrzeganie zasad ochrony danych u współadministratorów nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail iod@mak-investments.pl, formularz kontaktowy pod adresem www./ lub pisemnie na adres siedziby któregokolwiek ze współadministratorów.
  Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (kierowania do Państwa informacji handlowych, związanych z ofertami ubezpieczeń) oraz odpowiedzi na pytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego.
  Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w Naszej Polityce Prywatności:
  https:/superpolisa.pl/regulaminy/

  Skontaktuj się z nami!

  Masz wątpliwości?

  Nasz konsultant pomoże Ci je rozwiązać w jak najszybszym czasie.