Placówka partnerska

Do sieci sprzedaży naszej porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl można dołączyć na zasadach partnerskich. Ta oferta skierowana jest nie tylko do dysponujących własnym lokalem, już działających na rynku agentów ubezpieczeniowych, lecz również do osób funkcjonujących w innych branżach. Współpraca w tym modelu biznesowym oznacza możliwość prowadzenia sprzedaży opartej o dostęp do pełnej palety współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Obecni sprzedawcy ubezpieczeń mogą zatem rozszerzyć swoją działalność o wykorzystanie naszego nowoczesnego systemu transakcyjno-rozliczeniowego, ułatwiając sobie pracę i zwiększając sprzedażową wydajność, m.in. po przez skrócenie czasu obsługi klienta. Z kolei przedsiębiorcy funkcjonujący w innych dziedzinach – współpracują z nami np. osoby prowadzące biura podróży – mogą wzbogacić swoją ofertę o produkty ubezpieczeniowe.

 grafika1.cdr

Co ważne, naszych partnerów nie wiąże wymóg wyłączności. Superpolisa.pl współuczestniczy finansowo w oznakowaniu lokalu, a także gwarantuje pełne wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach działalności ubezpieczeniowej partnera.

 

Poniżej szczegółowy spis zalet wynikających ze współpracy partnerskiej z nami:

  • dostęp do prostego systemu transakcyjnego,
  • dostęp do jednego systemu rozliczeniowego,
  • możliwość współpracy na prostych zasadach z najważniejszymi zakładami ubezpieczeń,
  • atrakcyjne prowizje,
  • system bezpłatnych szkoleń,
  • merytoryczne wsparcie sprzedaży,
  • helpdesk telefoniczny,
  • brak obowiązku wykupienia polisy OC,
  • możliwość obsługi klientów biznesowych przez brokera ubezpieczeniowego,
  • brak wymogu wyłączności.

Pobierz katalog „Rozwiń Swój Biznes” w formacie PDF

Osoby zainteresowane rozmową na temat szczegółowych warunków przystąpienia do sieci partnerskiej Superpolisa.pl prosimy o kontakt telefoniczny (22 2282700) lub mailowy (wspolpraca@superpolisa.pl) w temacie należy wpisać: „zostań partnerem”).

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).