Superpolisa STBU

Kim jesteśmy?

Superpolisa STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o. powstała w 2019 roku w Sopocie z połączenia potencjałów agencji ubezpieczeniowej STBU Biuro Ubezpieczeń oraz Superpolisy – czołowej polskiej multiagencji. Celem powstania nowego podmiotu było uzyskanie synergii biznesowej na bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku.
Przez ostatnie 20 lat obecności w branży ubezpieczeniowej skupialiśmy się przede wszystkim na sprzedaży i obsłudze klientów, co było możliwe dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze. Od 2018 roku sukcesywnie poszerzamy zakres naszego działania o budowanie struktur sprzedaży i rekrutację nowych Partnerów do współpracy.

Co oferujemy?

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Bardzo dużo uwagi poświęcamy budowaniu relacji ze stałymi klientami, badaniu ich potrzeb oraz oferowaniu im produktów dopasowanych do ich oczekiwań. Podstawą dla nas jest profesjonalna i kompetentna obsługa posprzedażowa.
Od roku sukcesywnie poszerzamy naszą grupę pośredników, dla których stajemy się stabilnym i wiarygodnym partnerem we wspólnym rozwoju.

Nasze standardy

 • Technologia.

  Nowoczesna platforma i autorski system sprzedażowy, to nasze innowacyjne rozwiązania które przekładają się na wysoki poziom obsługi i satysfakcję klientów.

 • Doświadczenie.

  Jesteśmy na rynku od wielu lat – doświadczenie naszych pracowników to nasz kapitał.

 • Odpowiedzialność.

  Nasi Doradcy kierują się najlepiej pojmowanym interesem klienta, oferując rozwiązania adekwatne do ich indywidualnych potrzeb.

 • Rzetelność.

  Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami, przywiązując dużą wagę do realizacji powierzonych nam zadań.

Superpolisa STBU

Kontakt

Superpolisa STBU Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 7, 81-855 Sopot
tel. +48 798 495 602
ubezpieczenia@stbubiuro.pl


Inspektor Ochrony Danych Superpolisa STBU Sp. z o.o.
Aldona Kończal
ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa
Prosimy o dopisek: „IOD”
+48 (22) 852-30-61
iod@mak-investments.pl

Formularz reklamacyjny