1. Uzupełnij formularz

W serwisie Superpolisa rolę wniosku pełnią interaktywne formularze ubezpieczeniowe.

Kalkulacja kosztów ubezpieczeń komunikacyjnych, mienia oraz turystycznych przeprowadzana jest na podstawie odpowiadających im formularzy dostępnych w zakładce „UBEZPIECZ SIĘ” oraz bezpośrednio na stronie głównej Superpolisa.pl . Uzupełnianie kolejnych pól nie jest skomplikowane, cały proces zajmuje nie więcej niż 5 minut i jest darmowy.

 

System nie wymaga rejestracji i podawania szczegółowych danych osobowych. Porównanie ofert można dzięki temu przeprowadzić anonimowo, a wprowadzane do formularzy dane służą ubezpieczycielom wyłącznie do oceny ryzyka.

  • Wprowadzane do formularza dane nie mogą zawierać błędów. To konieczne do właściwej oceny ryzyka oraz ustalenia odpowiedniej sumy ubezpieczenia.
  •  W miejscach, które mogą sprawiać trudności zadbaliśmy o ułatwienia, np. po wprowadzeniu poprawnych danych pojazdu jego wartość zostanie automatycznie wyliczona za pomocą katalogów Eurotax oraz Info-Ekspert. Wyjątek stanowią fabrycznie nowe auta, w przypadku których należy samodzielnie wpisać wartość
    z faktury otrzymanej przy transakcji.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).