2. Porównanie ofert ubezpieczeniowych

Po wypełnieniu formularza na ekranie pojawia się porównanie wszystkich dostępnych w Superpolisie ofert ubezpieczeniowych, zawierające ceny transakcyjne, zakres ochrony i dodatkowe opcje dostępne w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Każde z ubezpieczeń zawiera precyzyjny opis elementów, z których jest złożone i w każdym przypadku stanowi produkt finalny. Oznacza to, że po dokonaniu wyboru polisy za pośrednictwem systemu można od razu przejść do zakupu!

 

Uwaga!

Cena polisy ubezpieczeniowej jest ważna, ale nie zawsze należy szukać najtańszej opcji! Widać to na przykładzie ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. W pierwszym przypadku każde towarzystwo oferuje identyczny zakres ochrony, więc najważniejsza jest wysokość składki. Przy kupnie dobrowolnego AC należy jednak najpierw dopasować do swoich potrzeb zakres ochrony, a dopiero potem patrzeć na cenę.

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).