Jak działa Superpolisa

red_bar

Superpolisa to firma będąca jednocześnie prężnie rozwijającą się multiagencją ubezpieczeniową i rozbudowana porównywarka ubezpieczeń. Będąc od wielu lat na rynku pozwala Polakom na porównywanie ofert ubezpieczeń w ponad 30 największych Towarzystwach Ubezpieczeniowych, takich jak m.in. PZU, Ergo Hestia, Allianz, Proama, Uniqa, czy Link4.

Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru przy zakupie polisy OC, AC, NNW oraz Assistance. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się również produkty mieszkaniowe, zdrowotne, czy życiowe.

Superpolisa dba również o najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia. Stacjonarnie troszczą się o to nasi wykwalifikowania, stale szkolący się Super Agenci, natomiast o ścieżkę telefoniczną i internetową rozbudowany zespół w centrali naszej firmy.

FAQ

red_bar

Porównywarka Superpolisy to kalkulator, dzięki któremu w krótkiej chwili zestawisz ze sobą oferty różnych Towarzystw i wybierzesz najlepszą ofertę z odpowiadającym Ci zakresem ubezpieczenia. Kilka kliknięć pozwoli Ci spojrzeć na aktualne ceny ubezpieczeń, w tym np. ubezpieczenie samochodu, dzięki czemu bez utraty czasu będziesz w stanie wybrać najtańsze OC dla Twojego pojazdu.
Porównywarka ubezpieczeń Superpolisy posiada bazę ciągle aktualizowanych ofert zebranych z ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki temu, nasi klienci mogą porównywać ubezpieczenia komunikacyjne, turystyczne i mieszkaniowe, wybierając przy tym najkorzystniejszą dla siebie polisę. Często okazuje się, że dzięki porównaniu obowiązkowego ubezpieczenia OC kierowcy potrafią zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych!
Ceny ubezpieczeń potrafią różnić się w poszczególnych Towarzystwach o nawet kilkaset złotych – biorąc pod uwagę ten sam zakres ubezpieczenia. Dzieje się tak, ponieważ każdy Ubezpieczyciel – pomimo brania pod uwagę tych samych elementów weryfikujących: wiek, miejsce zamieszkania, posiadane zniżki za bezszkodową jazdę, czy rok produkcji auta i jego pojemność silnika, ustala różny stopień ich ważności, który wpływa na znaczące różnice w cenach ubezpieczeń.
Za pomocą kalkulatora nasz klient jest w stanie porównać oferty ubezpieczenia auta, polisy mieszkaniowe oraz różne warianty ubezpieczeń turystycznych.
Podczas wyboru z wielu ofert wyświetlany będzie podstawowy zakres ubezpieczenia, jednak po wejściu w konkretną, wybraną polisę danego Towarzystwa porównywarka umożliwi modyfikowanie pełnym zakresem ubezpieczenia, tak aby dopasować je jak najlepiej pod oczekiwania.
Bezpieczeństwo dla naszych klientów zapewniane jest na każdym etapie kupowania polisy poprzez kalkulator na naszej stronie. Wszystkie Państwa dane osobowe oraz sama ścieżka zakupu – aż do finalizacji płatności, jest zabezpieczona.
Dzięki porównywarce ubezpieczeń w krótkiej chwili możesz porównać ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego u aż 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych współpracujących z Superpolisą. Zestawiając ceny polis wraz z opisem pełnego zakresu ubezpieczenia (podstawowe OC, AC, Assistance, NNW) jesteś w stanie wybrać najtańszą ofertę, która jest najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb.
W coraz bardziej scyfryzowanym świecie, zakup ubezpieczenia komunikacyjnego przez Internet to wręcz sprawa oczywista. Dzięki dostępności kalkulatora OC oraz całej ścieżki sprzedażowej w formie online na naszej stronie, kupno ubezpieczenia samochodu nie było nigdy prostsze. Bez wychodzenia z domu możesz porównać dziesiątki ofert, z których wiele może być tańszych od Twojej obecnej polisy
Superpolisa w swojej ofercie posiada aż 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych dostępnych zarówno w placówkach, jak i online. Pośród nich znajdują się najwięksi ubezpieczyciele na rynku, tacy jak: PZU, Ergo Hestia, Generali, Uniqa, Wiener czy Link4.
Kalkulator ubezpieczeń Superpolisy pozwala na porównanie nie tylko ofert ubezpieczenia komunikacyjnego, lecz również polis turystycznych oraz mieszkaniowych.
Po wyborze odpowiedniej oferty przejdź do części danych osobowych (w międzyczasie informacja o kalkulacji wraz z OWU i kartą produktu automatycznie przesyłane są na Twój adres e-mail). Do zawarcia ubezpieczenia niezbędny jest pesel i dane adresowe. Po uzupełnieniu tych informacji przejdź do sekcji szczegółowych danych pojazdu – gdzie do uzupełnienia wyskoczą pola m.in. z numerem VIN, informacją o badaniach technicznych. W ostatniej zakładce są zgody na zawarcie ubezpieczenia, po ich zaznaczeniu zaakceptuj polisę, która przesyłana jest do automatycznie na Twój e-mail. Po zatwierdzeniu możesz od razu opłacić polisę lub skorzystać z linku do płatności i numeru konta przesłanego wraz z polisą. Obecnie Towarzystwa nie przesyłają już Klientowi wersji papierowej.

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę