Jak kupić polisę?

Zakup polisy w naszej porównywarce ubezpieczeń odbywa się w zaledwie kilku prostych krokach i trwa tylko kilka minut. Zapoznajcie się z poniższą instrukcją, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu działania naszego systemu sprzedażowego.

 

Krok 1: Uzupełnienie formularza

 

Aby kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC/AC, turystyczne lub mienia, należy wypełnić odpowiedni formularz. Zajmuje to zaledwie kilka minut. Pamiętaj, że wszystkie wprowadzone dane muszą być zgodne z rzeczywistością.

 

Uzupełnij formularz..

 

Krok 2: Porównanie ofert ubezpieczeniowych

 

Po wprowadzeniu danych do formularza musimy przeanalizować wszystkie informacje. Nie dłużej niż po paru sekundach na ekranie zobaczysz szczegółowe propozycje ubezpieczeń, zawierające zakres ochrony i ceny transakcyjne.

 

Porównaj oferty ubezpieczeniowe..

 

Krok 3: Zapisanie kalkulacji składek

 

Pamiętaj, że porównanie ubezpieczeń można zapisać na indywidualnym koncie w Superpolisie. Dzięki tej opcji przy kolejnej kalkulacji formularz uzupełni się automatycznie, a ceny dostępnych do kupienia polis zostaną zaktualizowane.

 

Zapisz kalkulację składki..

 

Krok 4: Składanie wniosku o ubezpieczenie

 

Wypełnienie formularza i przeprowadzenie porównania są anonimowe. Jednak, aby zakupić ubezpieczenie, należy złożyć wniosek o ubezpieczenie, który umożliwi identyfikację przez zakład ubezpieczeń osoby kupującej polisę.

 

Złóż wniosek o ubezpieczenie..

 

Krok 5: Zawarcie umowy ubezpieczenia

 

Zakup finalizowany jest po kliknięciu w odnośnik „Kup polisę” na naszej stronie. W niektórych przypadkach zakup zostanie przekierowany na stronę ubezpieczyciela. Transakcja zakończy się po opłaceniu składki w całości lub I raty.

 

Zawrzyj umowę ubezpieczenia..

 

Krok 6: Formy płatności

 

Za wybrane ubezpieczenie można zapłacić bezpośrednio w Superpolisie kartą lub przelewem. Jeżeli transakcja kończona jest na stronie ubezpieczyciela, to wskazanie dostępnych rodzajów płatności należy do niego.

 

Wybierz formę płatności..

 

Krok 7: Dostarczenie oryginalnych dokumentów

 

Na Twój adres e-mail oraz na konto w Superpolisie przesłane zostanie potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia. Formalności zostaną zakończone, gdy od nas lub bezpośrednio od ubezpieczyciela otrzymasz komplet oryginalnych dokumentów.

 

Otrzymaj potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia..

 

Krok 8: Oględziny pojazdu

 

Ten punkt dotyczy wyłącznie osób, które zdecydowały się na zakup ubezpieczenia AC. Nieraz zdarza się tak, że ubezpieczyciel będzie chciał dokonać oględzin pojazdu. W tym celu skontaktuje się z Tobą i umówi wizytę rzeczoznawcy.

 

Pamiętaj o oględzinach pojazdu..

Zobacz również:

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas:
583 095 555

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).