Axa Assistance

Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce

ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa

Wysokość kapitału zakładowego:
1 100 000 PLN

Należy do: AXA Assistance (Francja)

O towarzystwie

AXA Assistance jest częścią Grupy AXA – będącej liderem na rynku ubezpieczeniowym oraz jednego z największych na świecie dostawców usług assistance. Na polskim rynku istnieje od 1994 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z Klientami korporacyjnymi, do których należą m.in. ubezpieczyciele życiowi i majątkowi, banki, operatorzy kart kredytowych czy firmy leasingowe. W 2014 roku AXA Assistance rozpoczęła bezpośrednią sprzedaż produktów adresowanych do Klientów indywidualnych, w tym ubezpieczenia wyjazdów turystycznych „Daleko od Domu”, zapewniającego kompleksową ochronę osób wybierających się w podróż za granicę.

Ubezpieczenia Axa Assistance

dostępne w Superpolisie:

Ubezpieczenia turystyczne dostępne są w naszej internetowej porównywarce ubezpieczeń, na infolinii pod numerem 583 095 555 oraz w wybranych placówkach. Wszystkie produkty dostępne są w trzech pakietach określających zakres oferowanej przez ubezpieczyciela pomocy: Pakiet Urlopowicz, Pakiet Podróżnik oraz Pakiet Zdobywca. Szczegółowe informacje o tych produktach znajdują się poniżej.

Jak zlikwidować szkodę

w Axa Assistance?

Aby otrzymać pomoc AXA Assistance po zachorowaniu lub wypadku podczas wyjazdu zagranicznego, wystarczy skontaktować się z Centrum Pomocy AXA Assistance. Jest ono dostępne 24 godziny na dobę przez cały rok, dzięki czemu zapewnia nieprzerwaną ochronę Polakom w kraju i za granicą.

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz i kup Znajdź placówkę

Oferta Axa Assistance

Sprawdź naszą ofertę Axa Assistance. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki.

Ubezpieczenie komunikacyjne