Superpolisa GSU Rybnik

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Mienia

Inne

Punkt Superpolisa GSU w Rybniku znajduje się w budynku administracyjnym KWK „Jankowice” w pokoju nr 107, przy ul. Jastrzębskiej 12.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa GSU Rybnik

Adres: ul. Jastrzębska 12 44-253 Rybnik Telefon: 32 739 40 22 Email: jankowice@gsu.pl Godziny otwarcia Pon.-Pt. 07.00 - 15.00 JAK DOJECHAĆ