Superpolisa GSU Czechowice-Dziedzice

Punkt Superpolisa GSU w Czechowicach-Dziedzicach znajduje się w budynku byłego internatu szkoły górniczej, na II piętrze w pokoju nr 216.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.


Superpolisa GSU Czechowice-Dziedzice

Adres: Słowackiego 17 43-503 Czechowice-Dziedzice Telefon: +48 32 215 00 84 Email: czechowice@gsusa.pl Godziny otwarcia Pon.-Pt. 06.30 - 14.30 JAK DOJECHAĆ