Superpolisa Ubezpieczenia Krosno – oddział nr 2

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Mienia

Punkt Superpolisy Ubezpieczenia – oddział nr 2 w Krośnie znajduje się naprzeciw parkingu przy supersamie „Społem” (lokal w zabudowie szeregowej, pierwszy segment od strony Państwowej Straży Pożarnej).

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa Ubezpieczenia Krosno – oddział nr 2

Adres: Niepodległości 3 38-400 Krosno Telefon: + 48 13 492 50 68 Email: krosno2@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon.-Pt. 08.00 - 16.00 JAK DOJECHAĆ