Superpolisa.pl Pegaz

Rozwiń skrzydła w ubezpieczeniach

red_bar

Zostań naszym agentem

red_bar

Masz doświadczenie w ubezpieczeniach czy dopiero szukasz swojej ścieżki zawodowej? Marzysz o własnym biznesie lub zastanawiasz się nad zmianą pracy?

Jeśli choć w jednym przypadku Twoja odpowiedź brzmi: „TAK” – zapraszamy Cię do nas, pod skrzydła Superpolisa.pl PEGAZ! Dajemy Tobie możliwość rozwinięcia skrzydeł kariery, niezależnie od Twojego doświadczenia w biznesie czy w sektorze ubezpieczeń.

Co proponujemy?

red_bar

Pegaz to symbol inspiracji… Dlatego w Superpolisa.pl PEGAZ chcemy Cię zainspirować, abyś pod naszymi skrzydłami mogła / mógł rozwijać swój własny biznes w sektorze ubezpieczeń – według Twoich osobistych oczekiwań i możliwości: to Ty zdecydujesz, ile chcesz sprzedawać i ile chcesz zarabiać! Jak to robimy? Od samego początku zapewniamy mocne wsparcie merytoryczne i finansowe, które w połączeniu z Twoim zaangażowaniem i codzienną pracą są gwarancją Twojego sukcesu!

  • Zapewniamy indywidualną opiekę i wsparcie doświadczonego menedżera, który wspólnie z Tobą doskonali Twoje kompetencje oraz ustala i monitoruje plan i cele Twojego rozwoju.
  • Zapewniamy szkolenia wdrożeniowe i produktowe, dzięki którym zdobywasz i stale uzupełniasz swoją wiedzę o działalności multiagencji Superpolisa.pl i jej  produktów.
  • Zapewniamy nowoczesne narzędzia pracy dla agenta ubezpieczeniowego, czyli innowacyjny system sprzedażowo-rozliczeniowy oraz niezbędne materiały marketingowe – które usprawniają Twoją codzienną pracę.
  • Zapewniamy wsparcie finansowe na start nawet do 15 000 zł – na wyposażenie placówki, stworzenie stanowiska pracy i inne niezbędne bieżące wydatki związane z uruchomieniem.

Ty decydujesz, my wspieramy!

red_bar
pegaz_www_6

Możesz rozwijać skrzydła w ubezpieczeniach z Superpolisa.pl PEGAZ w najlepszym dla Ciebie modelu:

Agent mobilny Doradca?
Wariant dla aktywnych agentów ubezpieczeniowych: działasz mobilnie, na wybranym przez Ciebie terenie.

Placówka partnerska Partner?
Wariant dla dysponujących lokalem agentów ubezpieczeniowych lub działających w innych branżach: działasz pod własną marką, a ofertę wzbogacasz o rozwiązania Superpolisa.pl.

Placówka współpracująca Franczyza?
Wariant zakładający otwarcie wyłącznej placówki Superpolisa.pl.

Dlaczego  my?

red_bar

Jesteśmy głównym udziałowcem (50% udziałów) grupy Superpolisa.pl – znanej rozpoznawalnej marki na rynku ubezpieczeń w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 1994 roku i mamy ogromne doświadczenie w ubezpieczeniach poparte sukcesami. Stale rozwijamy skrzydła, tworząc autorskie i innowacyjne programy ubezpieczeniowe dla najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie i know-how oraz gotowe rozwiązania, dzięki którym staniesz się konkurencyjny, a swoich klientów obsłużysz fachowo i kompleksowo.

Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, aby rozwijać skrzydła w ubezpieczeniach!

red_bar

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę