SP_Pegaz

Rozwiń skrzydła w ubezpieczeniach

Ubezpieczenia dla Twojej firmy

Prowadzenie firmy wiąże się z mnóstwem ryzyka, przed którymi możesz zabezpieczyć się polisami ubezpieczeniowymi.

W Superpolisa.pl PEGAZ zadbamy o spokój i bezpieczeństwo dla Twojej firmy, współpracowników i Twoich bliskich. Proponujemy ubezpieczenia OC działalności gospodarczej, mienia firmowego, ubezpieczenia komunikacyjne oraz grupowe ubezpieczenia pracowników.

office2

Dlaczego u nas?

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, a w naszym portfelu mamy produkty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Co ważne: Ty i Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze i dlatego patrzymy na Twój biznes całościowo, proponując najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dla Twojej firmy.

Oferta

Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej to zabezpieczenie finansowe, które zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku wyrządzenia szkód osobom trzecim – Twoim klientom i kontrahentom, ale i osobom prywatnym. Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej, choć jest wymagane prawnie w wybranych branżach, daje spokój i bezpieczeństwo prowadzenia każdego biznesu.

Grupowe ubezpieczenie na życie to rozwiązanie dla każdego pracodawcy, nawet jeżeli nie zamierza pokrywać składek za swoich pracowników (np. będą im one potrącane z wynagrodzenia). Dzięki ubezpieczeniu grupowemu, pracodawca może wynegocjować znacznie lepsze warunki ubezpieczenia na życie niż pracownicy otrzymaliby indywidualnie. Zaletą takich ubezpieczeń jest brak jakichkolwiek badań medycznych wymaganych przy ubezpieczeniach indywidualnych. Atutem tego wariantu jest atrakcyjna cena przy jednoczesnej szerokiej ochronie ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia mienia to dobrowolne ubezpieczenia nieruchomości i majątku firmy, które chronią przed zdarzeniami losowymi, awarią czy wandalizmem. Możesz rozszerzyć ubezpieczenie mienia o Assistance, które zapewnia pomoc fachowców w przypadku awarii.

Ubezpieczenia komunikacyjne to obowiązkowe ubezpieczenie OC dla Twoich pojazdów firmowych, które możesz uzupełnić o ubezpieczenia dobrowolne NNW, Assistance i Autocasco. Ubezpieczenia te mogą się różnić od siebie zakresem i ceną. Dlatego przed ubezpieczeniem firmowego samochodu warto zastanowić się, jaki wariant ubezpieczenia wybrać, żeby zapewnić optymalną ochronę. W przypadku pojazdów zakupionych w formie leasingu, ubezpieczenie komunikacyjne można rozszerzyć o dodatkowe warianty zabezpieczenia tego typu finansowania.

Ubezpieczenia cyber to dobrowolna ochrona dla Twojej firmy przed atakami cybernetycznymi i jego skutkami, m.in. utraty danych osobowych. Wybierając ubezpieczenie dla swojej firmy, trzeba zwrócić uwagę, aby oprócz ryzyka kradzieży danych, zabezpieczyć się przed atakami, które skutkują niedostępnością naszych usług, a co za tym idzie, stanowią przesłankę do roszczenia odszkodowań. Ciekawym dodatkiem do ubezpieczenia cyber jest także odpowiedzialność multimedialna za publikowane treści w mediach społecznościowych.

Spokój i bezpieczeństwo w Twoim biznesie

Pamiętaj, że odpowiednio dobrane ubezpieczenia firmowe to stabilność w firmie i spokój w głowie. W Superpolisa.pl PEGAZ wiemy o tym doskonale, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby Twój biznes był zabezpieczony na wszystkie możliwe sposoby. Możesz się o tym przekonać w każdej chwili! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym agentem lub odwiedzisz jedną z naszych placówek.

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę