SP_Pegaz

Rozwiń skrzydła w ubezpieczeniach

Ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich

Kupiłeś samochód, dom lub mieszkanie? Wybierasz się na wakacje?
Założyłeś rodzinę i chcesz zatroszczyć się o jej bezpieczeństwo?

Z Superpolisa.pl PEGAZ nie dasz się zaskoczyć przez żadne nieoczekiwane zdarzenie. Proponujemy pełny zakres ubezpieczeń, dzięki którym zabezpieczysz rodzinę, majątek i swoje zdrowie. Wtedy nie pozostanie Ci nic innego, jak tylko cieszyć się życiem!

domek-samochodzik2

Dlaczego u nas?

To proste! Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, a w naszej ofercie mamy produkty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Spotkaj się z naszym agentem, przedstaw mu swoje oczekiwania i potrzeby, a na pewno otrzymasz najlepsze dla Ciebie propozycje ubezpieczenia: na życie, na zdrowie, mienia, komunikacyjne czy turystyczne.

Oferta

Ubezpieczenia na życie i zdrowie to dobrowolne ubezpieczenia, które chronią to, co dla każdego z nas jest najcenniejsze. Ubezpieczenie możemy w pełni dopasować do Twoich potrzeb i oczekiwań: indywidualne ubezpieczenie na życie (z gwarancją wypłaty świadczenia, także z planami emerytalnymi), ubezpieczenie NNW (na wypadek utraty pracy, trwałej niezdolności do pracy i śmierci), ubezpieczenie szkolne dla dziecka, ubezpieczenie zdrowotne (gwarantujące dostęp do prywatnej opieki medycznej).

Ubezpieczenia mienia to dobrowolne ubezpieczenia nieruchomości i majątku (wyposażenia) chroniące przed zdarzeniami losowymi, awarią czy wandalizmem, wymagane jako zabezpieczenie pod kredyt. Możesz rozszerzyć ubezpieczenie mienia o Assistance, które zapewnia pomoc fachowców w przypadku awarii, oraz o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym, które zapewnia odszkodowanie w przypadku szkód wyrządzonych przez ubezpieczonych osobom trzecim.

Ubezpieczenia komunikacyjne to obowiązkowe ubezpieczenie OC, które możesz uzupełnić o ubezpieczenia dobrowolne NNW, Assistance i Autocasco. Ubezpieczenia te mogą się różnić od siebie zakresem i ceną. Dlatego przed ubezpieczeniem swojego samochodu warto zastanowić się, jaki wariant ubezpieczenia wybrać, żeby zapewnić sobie i swoim bliskim optymalną ochronę.

Ubezpieczenia turystyczne są dobrowolne i warto je rozważyć dla zapewnienia ochrony podczas wyjazdu za granicę. Podstawowym celem polisy jest zapewnienie pomocy organizacyjnej (Assistance), finansowej (zwrot kosztów) oraz medycznej (ubezpieczenie kosztów leczenia) w razie wypadku za granicą. W ramach ubezpieczeń turystycznych możesz również zadbać o swój bagaż lub zabezpieczyć się na wypadek jego opóźnienia.

Inne ubezpieczenia – w naszej ofercie znajdziesz także polisy odpowiadające na aktualne Twoje potrzeby: ubezpieczenia telefonu komórkowego, roweru czy nawet cyber ubezpieczenia chroniące przed skutkami ataków cybernetycznych.

Czas to pieniądz

Czy wiesz, że towarzystwa ubezpieczeniowe zmieniają swoje oferty nawet 8 razy w ciągu dnia? Z nami dobór odpowiedniej i najkorzystniejszej cenowo polisy jest prosty i szybki. Dla przykładu, składkę ubezpieczenia dla Twojego samochodu jesteśmy w stanie wyliczyć nawet w ciągu 2,5 minuty! Konkurencja pozostaje daleko w tyle, a Ty otrzymujesz w krótkim czasie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie ubezpieczeniowe.

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę