SP_Pegaz

Rozwiń skrzydła w ubezpieczeniach

Ubezpieczenia korporacyjne i indywidualne programy ubezpieczeniowe

Duży biznes to większe ryzyko… Duże i często terminowe kontrakty, przetargi z wymaganym wadium czy ubezpieczenia branżowe – dla firm budowlanych, transportowych, zarządców nieruchomości, placówek edukacyjnych

czy organizacji pozarządowych

Duży biznes to większe ryzyko – ale nie z Superpolisa.pl PEGAZ! Specjalizujemy się w ochronie ubezpieczeniowej dla wymagających, a w naszej ofercie – oprócz ubezpieczeń OC, mienia, komunikacyjnych, znajdziesz także gwarancje ubezpieczeniowe dla zabezpieczenia realizacji kontraktów. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń, mamy również indywidualne programy ubezpieczeniowe dla firm budowlanych, transportowych, spółdzielni mieszkaniowych, placówek edukacyjnych i organizacji pozarządowych.

Dlaczego u nas?

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń oraz bogata oferta ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych sprawiają, że niezależnie od branży, wielkości Twojej firmy i możliwego ryzyka w prowadzeniu biznesu na dużą skalę – z nami możesz nadal czuć się bezpiecznie. Specjalizujemy się w przygotowywaniu pakietów „uszytych” na miarę klienta. Uwaga: to oferty, których nie znajdziesz w żadnej wyszukiwarce!

Wymagające ubezpieczenia dla firm

Gwarancje ubezpieczeniowe to ubezpieczenie należności, które chroni Twoją firmę przed nieplanowanymi i nagłymi stratami, zabezpieczenie Ciebie i twoich kontrahentów przed ryzykiem niewypłacalności. Gwarancje ubezpieczeniowe stosowane są najczęściej jako zabezpieczenie kontraktów, w tym zabezpieczenie wadium w przetargach.

Ubezpieczenia menedżerskie to tzw. OC menedżera – czyli zabezpieczenie finansowe dla osób zarządzających (władz spółek, menedżerów i innych), które zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku wyrządzenia szkód osobom trzecim. Często rozszerzane jest o indywidualne ubezpieczenia od utraty dochodu.

Ubezpieczenia od utraty dochodu to zabezpieczenie finansowe na wypadek utraty pracy (źródła dochodu), szczególnie ważne w przypadku specjalistów, którzy na skutek wypadku i innych zdarzeń losowych mogą nagle utracić źródło swoich dochodów. Ubezpieczenia od utraty dochodu często wybierane są przez lekarzy, prawników i adwokatów czy właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych

Indywidualne programy ubezpieczeniowe

Indywidualne programy ubezpieczeniowe opracowaliśmy na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w ochronie ubezpieczeniowej firm budowlanych i transportowych, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości, placówek edukacyjnych i organizacji pozarządowych. To pakiet ubezpieczeń, który obejmuje ochronę najczęściej występującego ryzyka w tych branżach, właścicielom i osobom zarządzającym zapewnia spokojny sen. Tego nie znajdziesz w żadnej wyszukiwarce ubezpieczeniowej oraz w żadnym towarzystwie ubezpieczeniowym – tylko w Superpolisa.pl PEGAZ!

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Pod bezpiecznymi skrzydłami Superpolisa.pl PEGAZ schronienie znajduje wiele firm, instytucji publicznych, specjalistów i stowarzyszeń – wymagających szczególnej ochrony przed ryzykiem. Specjalizujemy się w przygotowywaniu pakietów ubezpieczeniowych „uszytych” na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. U nas szybko i kompleksowo ubezpieczysz się na każdą ewentualność. Ty śpisz spokojnie, a my czujemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy!

Oblicz składkę i porównaj z innymi Towarzystwami:

Oblicz składkę Znajdź placówkę