Co robić, gdy brakuje danych do kalkulacji składki OC?

Dane, które wpisujesz w formularzu, są podstawą do obliczenia składki za ubezpieczenia OC. Zdarzyć się może jednak tak, że nie będziesz mógł sobie przypomnieć jakiejś informacji. Co zrobić, gdy brakuje danych do kalkulacji składki ubezpieczenia OC?

Korzystając z naszego kalkulatora zyskujesz darmowy dostęp do kalkulacji kilkunastu największych ubezpieczycieli. W ciągu paru chwil otrzymasz oferty najtańszej i najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb polisy OC. Nim to nastąpi musisz uzupełnić formularz, w którym pytamy o informacje potrzebne do wyliczenia stawki za ubezpieczenie we wszystkich firmach. Może zdarzyć się tak, że nie będziesz pewien jakiś danych lub nie będziesz mógł sobie przypomnieć jakiejś informacji. Podpowiadamy, co zrobić w sytuacji, gdy zabraknie danych potrzebnych do kalkulacji.

Kalkulator OC pomoże uzupełnić część danych

Wypełniając formularz zostaniesz poproszony o wprowadzenie podstawowych informacji dotyczących ubezpieczanego pojazdu, ale także danych osobowych i historii ubezpieczenia. Dane takie jak: rok produkcji, marka, model i wersja pojazdu (wg bazy Eurotax) będziesz uzupełniał korzystając z sugerowanych odpowiedzi. Co więcej, po prawej stronie w chmurkach wyświetlaj się podpowiedzi, które wyjaśnią o jakie konkretnie dane chodzi i gdzie ich szukać. Jeśli mimo wszystko przy wprowadzaniu formularza zdarzy się sytuacja, że będziesz miał problem z odnalezieniem w bazie parametrów twojego pojazdu, to sprawdź raz jeszcze, czy wprowadzone dane na pewno są poprawne. Na kolejnym etapie odpowiesz na pytania dotyczące właścicieli pojazdu oraz przebiegu ubezpieczenia OC.

Gdyby pojawiły się problemy, zawsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem dzwoniąc pod numer 801 000 000.