Domowe assistance

Dzięki domowemu assistance, czyli ubezpieczeniu pomocowemu, właściciel nieruchomości otrzymuje od zakładu ubezpieczeń całodobowe wsparcie. Przede wszystkim polega ono na technicznym wsparciu m.in. hydraulika, stolarza czy ślusarza w przypadku powstałych w mieszkaniu awarii. Pomoc może również obejmować inne sytuacje:

  • zakwaterowanie w hotelu, gdy miejsce zamieszkania zostanie zniszczone,
  • zorganizowanie opieki nad dziećmi w czasie pobytu ubezpieczonego w szpitalu,
  • zorganizowanie opieki nad zwierzętami,
  • interwencję i opiekę medyczną itp.

 

Uwaga!

Koszty materiałów potrzebnych do przeprowadzenia napraw w ramach domowego assistance pokrywane są przez ubezpieczonego. Usługa polega wyłącznie na wykonaniu prac naprawczych.

 

W zależności od ubezpieczyciela zakres domowego assistance może się różnić, więc należy pamiętać, aby przed zakupem polisy upewnić się, że kupowana usługa na pewno jest odpowiednia. Ubezpieczenie pomocowe często dostępne jest u jednego ubezpieczyciela w wariantach: tańszym standardowym i droższym kompleksowym.

Poradnik:

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zobacz również: