Ubezpieczenia zdrowotne

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu posiadacz polisy otrzymuje dostęp do całodobowej informacji medycznej, na której otrzyma poradę na temat dalszego postępowania w przypadku problemów ze zdrowiem. Ubezpieczenie zapewnia również możliwość skorzystania z szeregu konsultacji lekarskich oraz ułatwia dostęp do wykonywania badań.

Telefoniczna Informacja Medyczna

Dostęp do czynnej całą dobę infolinii pozwala o każdej porze dnia i nocy skonsultować problem ze zdrowiem podczas rozmowy z doświadczonymi lekarzami, pielęgniarkami czy ratownikami medycznymi. Na podstawie przekazanych informacji eksperci doradzają, jakie działania należy podjąć w omawianej sytuacji.   Uwaga! Dyżurujący konsultanci posiadają również informacje na temat godzin otwarcia aptek oraz szpitali.
Czytaj wiecej...

Kto może przystąpić do ubezpieczenia?

Z ubezpieczenia zdrowotnego może skorzystać osoba w wieku od 18 do 64 lat, która za pośrednictwem konta w Superpolisie zdecyduje się na przystąpienie do ubezpieczenia zdrowotnego oferowanego przez LUX MED. Warunkiem rozpoczęcia okresu ochrony jest uregulowanie należności za ochronę.   Uwaga! Dostępne są trzy typy ubezpieczenia: indywidualny, partnerski oraz rodzinny. Oznacza to, że ochroną może […]
Czytaj wiecej...

Pakiet podstawowych i rozszerzonych konsultacji lekarskich

Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia zdrowotnego jest dostęp do szeregu konsultacji medycznych. Wybierając ubezpieczenie należy zdecydować się na pakiet podstawowych lub rozszerzonych konsultacji. W ramach posiadanej ochrony można liczyć na wizyty u lekarzy podstawowej opieki medycznej, u specjalistów, a także na konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne.   Uwaga! Pacjenci mogą uzyskać informacje na temat usług i umówić się […]
Czytaj wiecej...

Pakiet badań

Ubezpieczenie zdrowotne pozwala na przeprowadzenie szeregu badań w ramach posiadanej ochrony. Dostęp dotyczy  podstawowych lub rozszerzonych badań: diagnostycznych, laboratoryjnych, rentgenowskich, EKG.   Uwaga! W ramach rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego można także przeprowadzić badanie USG w obniżonej cenie 20 zł. Za niektóre z powyżej wymienionych badań również pobierana jest opłata tej wysokości.
Czytaj wiecej...