Czy podana przez porównywarkę cena jest ostateczna?

Korzystając z porównywarki ubezpieczeń dostępnej na naszej platformie, zyskujesz darmowy dostęp do zestawienia ofert i kalkulacji cen produktów 20 towarzystw. Ceny podane przez kalkulator ubezpieczeń Superpolisy są ostateczne i wiążące.

Korzystając z Serwisu Superpolisa.pl nasi Klienci zyskują darmowy dostęp do zestawienia propozycji kilkunastu ubezpieczycieli. Co ważne, czasy się zmieniły i ubezpieczyciele są w stanie wprowadzać zmiany w taryfikacji nie tylko z dnia na dzień, ale i z minuty na minutę. W tak dynamicznie zmieniającym się świecie ubezpieczeń gwarancją utrzymania ceny staje się zawarta polisa ubezpieczeniowa.

Serwis Superpolisa.pl posiada aktywne bezpośrednie połączenia z systemami ubezpieczycieli, których propozycje prezentuje na swojej stronie internetowej. Dzięki temu oglądając porównanie kwotacji ubezpieczeniowych Klient ma pewność, że otrzymuje najświeższe i aktualne informacje o wycenie interesującego go ubezpieczenia.

Po zakupie polisy ubezpieczeniowej, którego można dokonać nawet z 30 dniowym wyprzedzeniem, Klienci Superpolisa.pl mają pewność, że korzystna składka, na którą się zdecydowali nie ulegnie zmianie, nawet jeżeli w tym czasie ubezpieczyciel zdecyduje się na zmianę cennika. Możliwość odroczenia terminu płatności, nie raz nawet do kilku dni po starcie ochrony polisy sprawia, że Klienci naszego Serwisu mogą zakupić ubezpieczenie, dokładnie w tym momencie, kiedy uznają prezentowaną cenę za korzystną.