Assistance

Assistance (ubezpieczenie pomocowe) jest standardowym dodatkiem do ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. Posiadacz assistance może przede wszystkim skorzystać ze wsparcia na miejscu awarii czy wypadku, gdzie jego pojazd zostanie w przypadku niewielkiej usterki od razu naprawiony, ewentualnie odholowany do warsztatu lub miejsca zamieszkania. W ramach assistance można również liczyć na:

  • dostarczenie paliwa, pomoc po złapaniu „gumy”, uruchomienie silnika czy otwarcie przymarzniętych zamków w zimie,
  • pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego,
  • wsparcie informacyjne i logistyczne podczas awarii na trasie (m.in. informacje o warsztatach, zorganizowanie noclegu w hotelu oraz powrotu do domu)
  • dostarczenie części zamiennych,
  • pomoc medyczną dla uczestników podróży.

 

Uwaga!

Podstawowy zakres assistance jest o wiele węższy niż jego rozszerzony wariant ubezpieczenia pomocowego. Różnice dotyczą zarówno liczby świadczonych usług, ale również takich kwestii jak limit kilometrów nakładany na holowanie pojazdu czy długość czasu, na jaki wynajmowany jest pojazd zastępczy. Dlatego przed zakupem warto dokładnie przestudiować warunki umowy!

Poradnik:

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zobacz również: