Ubezpieczenie ochrony zniżek

Jednym z podstawowych kryteriów, które ubezpieczyciele biorą pod uwagę kalkulując składkę, jest historia jazdy ubezpieczającego się kierowcy. Towarzystwa najwyżej cenią osoby jeżdżące bezszkodowo, przyznając im wysokie zniżki za brak kolizji czy wypadków na koncie. Jednak wystarczy już jedna szkoda, by za OC czy AC przy odnawianiu polisy zapłacić więcej. Rozwiązaniem może być zakup ubezpieczenia ochrony zniżek, które pozwala wrócić do rabatu posiadanego przed zaistnieniem szkody.

 

Uwaga!

Ochrona zniżek dotyczy przeważnie tylko pierwszej szkody w ubezpieczeniu OC lub AC, za którą wypłacono posiadaczowi pojazdu odszkodowanie.

Poradnik:

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zobacz również: