Superpolisa Ubezpieczenia Oddział nr 1 w Szubinie

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Mienia

Inne

Punkt Superpolisy Ubezpieczenia – oddział nr 1 w Szubinie mieści się tuż przy Rynku,  w pobliżu Placówki Banku PKO SA. Jest to piętrowy budynek oddalony 20 m od trasy  Poznań – Bydgoszcz.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa Ubezpieczenia Oddział nr 1 w Szubinie

Adres: ul. Św.Marcina 3 89-200 Szubin Telefon: +48 52 384 23 90+48 52 569 91 75 Email: szubin1@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Pt. 08:30 - 17:00 Sob. 9:00 - 13:00 JAK DOJECHAĆ