Pakiet podstawowych i rozszerzonych konsultacji lekarskich

Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia zdrowotnego jest dostęp do szeregu konsultacji medycznych. Wybierając ubezpieczenie należy zdecydować się na pakiet podstawowych lub rozszerzonych konsultacji. W ramach posiadanej ochrony można liczyć na wizyty u lekarzy podstawowej opieki medycznej, u specjalistów, a także na konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne.

 

Uwaga!

Pacjenci mogą uzyskać informacje na temat usług i umówić się na wizytę do wybranego specjalisty bezpośrednio przez internet (www.luxmed.pl).

 

Wybierając ubezpieczenie dla siebie należy przyjrzeć się szczegółowym warunkom, na jakich zawierana jest umowa. Bardzo istotne jest m.in. sprawdzenie, do których konsultacji dostęp jest darmowy i nielimitowany, a za które należy dodatkowo zapłacić.

 

Uwaga!

Stawki za wizyty w ramach ubezpieczenia zdrowotnego są o wiele niższe, niż w przypadku prywatnych wizyt umawianych na własną rękę.

Poradnik:

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadzwoń do nas:
801 000 000

Lub wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Konsultant Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy Al. Wilanowska 212, zwaną dalej „Agencja Konsultant”, w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Konsultant oraz podmiotów powiązanym kapitałowo z Agencja Konsultant za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zobacz również: