Superpolisa Ubezpieczenia Brzeg – oddział nr 1

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Życie i zdrowie

Mienia

Inne

Punkt Superpolisa Ubezpieczenia – oddział nr 1 w Brzegu znajduje się na parterze kamienicy mieszkalno-usługowej w centrum miasta przy ulicy Staromiejskiej 4/róg Kościelna, 20 m od ulicy Długiej i 30 m od Rynku/Ratusza, obok Biura Turystycznego „ELTUR” i Lombardu. Wejście do biura Oddziału od ulicy Kościelnej.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa Ubezpieczenia Brzeg – oddział nr 1

Adres: ul. Staromiejska 4 49-300 Brzeg Telefon: +48 77 416 49 86 Email: brzeg1@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Pt. 08.00-16.00 JAK DOJECHAĆ