Superpolisa Ubezpieczenia Miechów – oddział nr 1

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Życie i zdrowie

Mienia

Inne

Punkt Superpolisy Ubezpieczenia – oddział nr 1 w Miechowie mieści się w budynku  Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie  ul. Sienkiewicza 25,  3 piętro pokój 320. Budynek urzędu znajduje się w sąsiedztwie banku PKO BP , Urzędu Skarbowego.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

 

Superpolisa Ubezpieczenia Miechów – oddział nr 1

Adres: ul. Sienkiewicza 25 32-200 Miechów Telefon: +48 41 383 32 17 Email: miechow1@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Pt. 8.00 - 16.00 JAK DOJECHAĆ