Superpolisa Ubezpieczenia Proszowice – oddział nr 1

Punkt Superpolisa Ubezpieczenia – oddział nr 1 w Proszowicach mieści się obok Urzędu Gminy i  Miasta, usytuowany jest na I piętrze. Wejście od podwórka.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.


WYSTAW OPINIE

Superpolisa Ubezpieczenia Proszowice – oddział nr 1

Adres: ul. 3-ego Maja 74 32-100 Proszowice Telefon: +48 12 386 31 30 Email: proszowice1@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon. - Pt 08:00 - 16:00 JAK DOJECHAĆ