Superpolisa Ubezpieczenia Warszawa – oddział nr 4 CH Wola Park

superpolisa - placówkaPunkt Superpolisa Ubezpieczenia w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie znajduje się na pierwszym piętrze, przy Banku Millennium, wzdłuż kas Auchan.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Ubezpieczenia Warszawa Wola

Nie zabezpieczysz się przed różnego rodzaju zdarzeniami losowymi, ale możesz się od nich ubezpieczyć. Podstawową rolą ubezpieczenia jest zabezpieczenie finansowe, które ma złagodzić skutki różnych przykrych zdarzeń. Takiego zabezpieczenia udziela Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które przejmuje na siebie ryzyko skutków tych zdarzeń oraz daje gwarancję wypłaty odszkodowania. Zajmujemy się sprzedażą produktów największych ubezpieczycieli. Oferujemy ubezpieczenia: komunikacyjne, turystyczne, mienia, życia i zdrowia. Superpolisa pozwala na zabezpieczenie wszystkich cennych aspektów życia w jednym miejscu.

Jakie są rodzaje ubezpieczeń?

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje ubezpieczeń: osobowe i majątkowe. Ubezpieczenie osobowe zapewnia pokrycie potrzeb finansowych, będących wynikiem określonych zdarzeń w życiu człowieka np. choroby,  kalectwa czy śmierci. Ubezpieczenie majątkowe dotyczy mienia lub odpowiedzialności cywilnej – pokrywa straty powstałe w wyniku szkody, czyli np. zdewastowania lub zniszczenia przedmiotu ubezpieczenia. Jeśli chodzi o przedmioty ubezpieczenia, można je podzielić na: zdrowotne, komunikacyjne, mienia, życia i turystyczne. Wszystkie warianty tych ubezpieczeń znajdziesz w naszej ofercie.

Zakup ubezpieczenia – stacjonarnie lub online

Odpowiednie dla siebie ubezpieczenie można wybrać w naszej placówce stacjonarnej m.in. w Warszawie w dzielnicy Wola. Umożliwiamy także zakup polisy przez naszą internetową porównywarkę oraz telefonicznie. Takie rozwiązanie pozwala załatwić wszelkie niezbędne formalności bez wychodzenia z domu. Umożliwia też wygodną weryfikację dostępnych ofert, co pozwala na szybki wybór najlepszej dla siebie opcji. Porównywanie ofert różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych jest bardzo męczące i czasochłonne. Warto więc skorzystać z naszej porównywarki ubezpieczeń, która w jednym miejscu zbiera oferty wielu firm ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia dla osób indywidualnych

Oferujemy ubezpieczenia dla osób indywidualnych nie tylko z Warszawy, ale i całej Polski. Współpracujemy z 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Jeśli szukasz ubezpieczenia dla siebie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W przypadku pytań zapraszamy także do kontaktu z nami – telefonicznego, poprzez e-mail lub przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania dla każdego Klienta.

Ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa Wola

Ubezpieczenia komunikacyjne chronią posiadaczy pojazdów mechanicznych przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń, do których sami doprowadzili lub które powstały z winy osób trzecich. Ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na obowiązkowe (ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej) oraz dobrowolne (Autocasco, NNW oraz Assistance). Zajmujemy się sprzedażą dobrowolnych i obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych na warszawskiej Woli. Współpracujemy z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi z całego kraju. Ubezpieczenia komunikacyjne obowiązkowe i dobrowolne pomagają w trudnych sytuacjach życiowych zarówno, gdy dochodzi do szkody na mieniu, jak i na zdrowiu.

Ubezpieczenie OC

Każdy pojazd zarejestrowany na terenie Polski musi posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). Ubezpieczenie to chroni przed roszczeniami ze strony poszkodowanych każdego, kto kieruje danym pojazdem w okresie trwania polisy. Ubezpieczenie Autocasco to ubezpieczenie dobrowolne, które chroni kierowców przed finansowymi skutkami uszkodzenia, zniszczenia lub utraty samochodu, a także jego części lub wyposażenia. Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, natomiast ubezpieczenie Assistance zapewnia pomoc drogową w miejscu wypadku lub awarii.

Zachęcamy do zapoznania się zarówno ze szczegółami naszej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, jak i innych ubezpieczeń dostępnych w sprzedaży, w tym m.in. ubezpieczeń turystycznych. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów znajdzie odpowiedni wariant polisy dla siebie i swoich bliskich. Jeśli masz pytania dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – telefonicznego, e-mailem lub przy pomocy formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.

Ubezpieczenia na życie Warszawa Wola

Celem ubezpieczenia na życie jest ochrona zdrowia i życia osoby ubezpieczonej w ramach ustalonych wcześniej warunków z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń na życie w Warszawie w dzielnicy Wola i okolicach. Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu gwarantujemy duży wybór produktów. Wybór odpowiedniego ubezpieczania na życie to trudne zadanie. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na zakres oraz wysokość świadczenia. Indywidualne ubezpieczenie na życie to sposób na skuteczne zabezpieczenie przyszłości swojej i swoich bliskich. Można także zdecydować się na ubezpieczenie grupowe. Szukając odpowiedniej dla siebie polisy ubezpieczeniowej, warto skorzystać z internetowej porównywarki ofert.

Szeroka oferta ubezpieczeń

Nasza szeroka oferta produktów pozwala na znalezienie oferty w pełni dopasowanej do potrzeb każdego Klienta. Wybierając ubezpieczenie na życie w Superpolisie, możesz cieszyć się niskimi składkami, zniżkami i przede wszystkim elastyczną ofertą dostosowaną do Twoich oczekiwań. Szeroki zakres ubezpieczeń na życie stanowi zabezpieczenie i zapewnia spokój w wielu trudnych sytuacjach. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze konkretnego rozwiązania dla każdego Klienta. Zapraszamy także do odwiedzenia nas w oddziale naszej firmy w Warszawie. Placówki Superpolisy znajdują się też w innych dużych miastach w całej Polsce, w tym m.in. Dąbrowie Górniczej, Łodzi i Gdańsku.

Ubezpieczenia turystyczne Warszawa Wola

Bez względu na to, czy planujesz urlop za granicą, czy chcesz przygotować się do podróży w obrębie kraju, warto zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich, którzy będą Ci towarzyszyć w podróży. Polisa dotyczy najczęściej nie tylko ewentualnych kosztów leczenia za granicą, ale także np. zaginionego bagażu. Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń turystycznych na warszawskiej Woli. W naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenia wyjazdów turystycznych, służbowych i do pracy za granicą.

Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu zyskujesz pewność, że nie zostaniesz bez pomocy nawet w przypadku nagłego zachorowania, zaostrzenia choroby przewlekłej czy nieszczęśliwego wypadku. Kompleksowa ochrona pozwala na bezpieczny wypoczynek bez ryzyka, że jakiekolwiek sytuacje losowe popsują całe wakacje. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z ofertą ubezpieczeń turystycznych. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających podróżników.


WYSTAW OPINIE

Superpolisa Ubezpieczenia Warszawa – oddział nr 4 CH Wola Park

Adres: CH Wola Park, ul. Górczewska 124 01-460 Warszawa Telefon: +48 22 228 27 01, 730 303 958 Email: warszawa4@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon.-Sob. 10.00 - 21.00 Nd. (handlowa) 10.00 - 20.00 JAK DOJECHAĆ