Superpolisa Ubezpieczenia Łódź – oddział nr 1 CH Manufaktura

Ubezpieczenia oferowane przez ten punkt:

Komunikacyjne

Turystyczne

Życie i zdrowie

Mienia

Inne

Punkt Superpolisy Ubezpieczenia w Centrum Handlowym Manufaktura znajduje się na poziomie 1 między schodami ruchomymi nad LEROY MERLIN,
a kasami hipermarketu AUCHAN. Najbliższe wejście z parkingu wielopoziomowego od ulicy Drewnowskiej.

Superpolisa to miejsce, które łączy w sobie rolę multiagencji ubezpieczeniowej, internetowej porównywarki oraz platformy do zakupu polis OC, AC, NNW, Assistance oraz innych ubezpieczeń – aż̇ u 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W jednym miejscu – za pomocą kalkulatora OC – możesz porównać oferty m.in. na ubezpieczenie auta u wielu ubezpieczycieli jednocześnie, otrzymując pełną informacje o zakresie ubezpieczenia. Następnie wystarczy wybrać co dla Ciebie najlepsze i kupić najtańsze spośród dostępnych OC – dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystko szybko, prosto, wygodnie i tanio – oszczędzasz nawet do kilkuset złotych na obowiązkowym ubezpieczeniu.

Jeśli przy zakupie ubezpieczenia wolałbyś poradę i kontakt z naszym Agentem, to możesz zadzwonić pod numer najbliższej placówki, znajdujący się̨ po prawej stronie i wszystkie sprawy związane z porównaniem ubezpieczeń i kupnem polisy załatwiasz z jednym z naszych Super Specjalistów.

Superpolisa Ubezpieczenia Łódź – oddział nr 1 CH Manufaktura

Adres: Manufaktura (I p.), ul. Drewnowska 58 91-002 Łódź Telefon: +48 42 279 41 53, 730 303 841 Email: lodz1@superpolisa.pl Godziny otwarcia Pon.-Sob. 10.00 - 22.00 Nd. 10.00 - 21.00 JAK DOJECHAĆ